DesignOlló

Tanuljunk a svédektől!

Ne akármit, hanem otthon teremtést. Ma egy skandináv családi házba nézünk be.

Kedvenc jelenetem a konyhában a bárpultra épített kandalló! Nagyszerű ötlet, az étkező és a pult felől is tökéletesen rálátni.

Tériszonyosoknak nem ajánlott jelenet.

A legszebb fürdőszoba nekem a hófehér.

A fekete is mutatós, csak egyáltalán nem praktikus. (Minden vízcsepp meglátszik a sötét felületen,)

Forrás: stadshem.se

Kommentek

(A komment nem tartalmazhat linket)
  1. pastetom@gmail.com says:

    Ízlések és pofonok. Van pár megoldás ezek közt, ami tetszik, és van ami nem! Azért elmondható kishazánkban is, hogy legtöbbször a lakberendezés nem ötlet és ízlés hiánya, hanem simán PÉNZ kérdése.


Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

| Regisztráció


Mobil nézetre váltás Teljes nézetre váltás
Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább a NLC. oldalra!