Ne akármit, hanem otthon teremtést. Ma egy skandináv családi házba nézünk be.
Kedvenc jelenetem a konyhában a bárpultra épített kandalló! Nagyszerű ötlet, az étkező és a pult felől is tökéletesen rálátni.
Tériszonyosoknak nem ajánlott jelenet.
A legszebb fürdőszoba nekem a hófehér.
A fekete is mutatós, csak egyáltalán nem praktikus. (Minden vízcsepp meglátszik a sötét felületen,)
Forrás: stadshem.se






















Ízlések és pofonok. Van pár megoldás ezek közt, ami tetszik, és van ami nem! Azért elmondható kishazánkban is, hogy legtöbbször a lakberendezés nem ötlet és ízlés hiánya, hanem simán PÉNZ kérdése.